Imitace kamenných obkladů Magicrete

18.02.2018

Imitace kamenných obkladů Magicrete

Magicrete – výrobce umělého kamene pro interiéry i exteriéry

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Náš sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.

Umělý kamen, cihlové pásky a obkladové panely nachází své uplatnění v exteriérech i interiérech, zejména pak na fasádní obklady, obkladech zdí, soklů, plotů, komínů nebo krbů, kde zajišťuji dokonalý vzhled obložené plochy po dobu několika generací. V interiérech umělý kamen se používá k dekorací obývacích pokojů, v ložnicích, kuchyních a koupelnách. Díky propracované technologii výroby, mnohastupňové kontrole kvality a vysokým nárokům na použité materiály se pohybuje životnost betonových produktů MAGICRETE v řádech několika desítek let a to včetně vzhledové trvanlivosti.

V sortimentu MAGICRETE s.r.o. najdete kromě obkladů také betonovou dlažbu v provedení umělého kamene, zejména pak pískovce či břidlice, která je určená především k využití v exteriérech. Tato venkovní dlažba pak odolává i extrémním vlivům počasí a vydrží krásná mnoho desítek let. Lze ji ovšem použít i v interiérech.

MAGICRETE dále vyrábí autentické cihlové pásky z vysoce kvalitních betonových směsí, stejně jako celý sortiment našich výrobků. Lícové cihlové pásky MAGICRETE jsou k nerozeznání od skutečných cihel a lze je využít také na zateplené fasády i jako obložení vnitřních prostor.

 

 

Nabídka produktů MAGICRETE®:

Umělý kamen

 

Cihlové pásky

 

Zateplování fasád

  

Ohebný kámen

 

Keramické obklady

 

Plotové systémy

 

V neustále rozšiřovaném sortimentu výrobce MAGICRETE s.r.o. si můžete vybrat také celé plotové systémy složené z panelů, keramické obklady či obkladové panely imitující dřevo vhodné zejména na fasádní a interiérové obklady, kde se uplatní dlouhá životnost a trvanlivost betonových směsí v porovnání s klasickým dřevem.
 
Hlavními kritérii pro naše výrobky je vysoká kvalita zpracování, dlouholetá životnost a odolnost proti vnějším vlivům, proto jsou veškeré naše produkty mrazuvzdorné a stálobarevné, co nejvěrnější povrchové provedení, které je k nerozeznání od přírodního materiálu a současně také cenová dostupnost. Proto používáme výhradně prvotřídní materiály a špičkovou technologii výroby, kterou se prolíná mnoho stupňů kontroly kvality. 
 

Obklady z umělého kamene jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného betonu a dokonale imitují přírodní kámen, zejména pak břidlici, štípaný mramor, opuku, pískovec, ale i další materiály. Umělý kámen vyrobený z betonových směsí je k nerozeznání od přírodní kamenné struktury, přičemž jeho pořizovací cena je však výrazně nižší. Obklady z umělého kamene mají v závislosti na typu tloušťku od necelých dvou do tří a půl centimetru. Je vhodný k použití jak na fasádní obklady, kde odolává i extrémním vlivům počasí, tak i na interiérové obklady ve funkci dekorativního prvku.

Výhodou obkladů z umělého kamene je také možnost využití na zateplené fasády, na které není pro aplikaci nutný žádný závěsný systém. U obkladů s pravidelnými tvary panelů (kámen štípané struktury) není potřeba spárování a montáž je velmi rychlá – díly na sebe navazují. Obklady se strukturou přírodního kamene mají nepravidelný tvar panelů a je potřeba spárování. Další výhodou umělého kamene je nižší hmotnost v porovnaní s přírodním materiálem, což umožňuje širší využití, a to zejména aplikace na sádrokartonové příčky nebo montáž na zateplenou fasádu. 

V dnešní době se tento obklad stává trendem v odvětví stavebnictví a je neodmyslitelnou součásti designů moderních firemních a nebo rezidenčních projektů. Díky mnohaletým zkušenostem a úsilí se obkladová technologie Magicrete s.r.o. zařazuje ke špičce nejen v České republice , ale také v Evropě.

 

 

YTdiYm